HAKKIMIZDA

Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti 1987 yılında kurularak, Isıtma-Soğutma-Klima sektöründeki yerini almıştır.

Isıtma-Soğutma-Klima ekipmanları ithalatı ve satışı yapan firmamız 30’a yakın markayı ithal etmekte ve Türk sanayicisinin kullanımına sunmaktadır.

Firmamızın ithalatını yaptığı tüm ürünler uluslararası kalite sertifikasına sahip ürünlerdir. Firma politikamız gereği, kalitesine inandığımız markaları ithal etmekte ve bunları Türk üreticisinin kullanımına sunarak Türk üreticisinin de imalat kalitesine katkıda bulunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne kadar düzenli olarak büyüyen Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. bu büyümenin doğal sonucu olarak, 2003 yılında İstanbul mağazasını sektörün hizmetine sunmuştur.

Bugüne kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizin artışını sağlamak için, 2014 yılında İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde (İ.T.O.S.B.) 4000 m2 kullanım alanına sahip showroom, depolama alanı ve ürünlerimizin montajı için fabrika alanını hizmete açmış bulunmaktayız.

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki (İ.T.O.S.B.) binamızla İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerimize ve Anadolu’da bulunan tüm müşterilerimize daha kolay erişim sunarak, daha iyi servis hizmeti vermekteyiz.

Ankara ve İstanbul mağazaları ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunan firmamız, Türk imalatçısının ve yedek parça satıcılarının en önemli tedarikçilerinden biridir.

Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti’nin satış danışmanlarının tamamı makina mühendislerinden oluşmakta olup, bu sayede firmamız müşterilerine teknik destek sunmaktadır.

Ayrıca mühendislerimizin teknik bilgi ve birikimi ile üretilen LETT markamız Bir Türk markası olarak 2008 yılında itibaren soğutma sektöründeki yerini almıştır.

LETT markamızla üretilen ürünler Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Rusya, Ukrayna ve Azerbaycan başta olmak üzere birçok ülke imalatçısı tarafından kullanılmaktadır.

Firmamız; yılların bilgi birikimi, deneyimi ve temsil ettiği dünya çapındaki markaların yüksek teknolojisini müşterilerine sunarak hizmet vermeye devam etmektedir.