MENÜ
Your Cart

Teslimat Bilgisi

1)Ödeme 

Banka Havalesi, EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kredi Kartı ile ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 2) Sipariş Bedeli İadesi 

Ürünlerimiz de 7 iş günü içerisinde kullanılmama şartı ile geri iade alınmaktadır. Bu tarz iadelerde ürünler kullanılmamış, orjinal ambalajında ve zarar görmemiş olmak zorundadır.

Garanti süresi içerisinde arızalanan ürünlerde ise servis raporu hazırlanır. Eğer üründe fabrikasyon hata tespit edilirse, tamiri mümkün ise tamir edilerek tamiri mümkün değilse yenisi ile değiştirilerek müşteriye gönderilir. Eğer üründe kullanıcı hatası tespit edilirse, ürünün servis bedeli ve tüm masraflar müşteriden tahsil edilir.

Tüm iade gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

birebir değişim yapılır, ücret iadesi kullanılan ürünlerde yoktur.

3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sipariş esnasında vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere verilen teslimat süresi ile teslim etmeye gayret ediyoruz. Ödeme onayı

alındıktan sonra sipariş ürünlerimizde stok içi ürün ise mesai saatleri içerisinde tarafınıza hemen kargolama yapılır, stok dışı ürün ise tarafınıza verilen tedarik 

süresi içerisinde sizlere teslimat gerçekleşir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen

 gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Ankara Merkezli istemiş olduğunuz kargo firması ile alıcı ödemeli olarak tarafınıza gönderilecektir. 

 4) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Ödeme belirtilen Banka Hesap Numaralarımıza veya Kredi Kartı Mail Order ile ödemeniz gelmediği takdirde hiçbir sipariş işleme alınamaz ve ilk iş günü içerisinde ödeme yapılmaması

durumunda sipariş iptal edilir.

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. 

Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu +90 312 397 37 10 (pbx) telefon numaralarına arayarak ve ankara@espasogutma.co veya istanbul@espasogutma.co mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketiniz ile ilgili yukarıda belirttiğimiz 2.Maddeye istinaden iade çalışmalarına başlayarak, en kısa zamanda tarafınıza durumu bildireceğiz.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.