MENÜ
Your Cart

Leak Dedectors

Marka: Inficon
-İçerisinde bulunan Infrared Sensör herhangi bir soğutucu gaz miktarı ile bozulmaz.-Yüksek verimlilikli hava çekme pompası, anında tespit imkanı sağlar.-Ekran ışıkları sayesinde, şarj edilme veya düşük batarya gibi uyarıları görmeye imkan sağlar.-NiHM bataryası çevre dostudur, aşınmaz ve daha yüksek..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Inficon
-Otomatik ve manuel sıfırlama seçenekleri.-Tüm CFC, HCFC, HFC ve HFO gazları ile çalışmaktadır.-PPM okumalı yenilikçi bulut avcısı modu, sızıntıların her zamankinden daha hızlı bulunmasına yardımcı olur.-Yeniden tasarlanmış Infrared Sensör.-Sektörde ki en uzun batarya ömrü.-Yeni Lithium Ion batarya...
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Inficon
-Birden fazla LED, değişken yoğunluklu sesli alarm sızıntı gücünü gösterir.-Ayarlanabilir hassasiyet nokta atışı yapmanıza olanak sağlar.-5ppm metan gazına kadar duyarlıdır.-Aynı zamanda doğal gaz, propan, bütan, cyclopentan, ethan, ethanol, izobüthan ve amonyak gazları ile çalışır.-R290, R600a veya..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Fieldpiece
-Kirli havaya sahip mekanlarda soğutucu akışkan değişimini algılar.-Uzun ömürlü sensörü 10 yıla kadar dayanıklıdır.-6g/yıl'a kadar üç farklı hassasiyet seviyesi.-Şarj edilebilir Lityum İyon batarya. -SCL2 Karbondioksit Kaçak Dedektörü, üstün hassasiyet, hız, sensör ömrü, pil ömrü ve kullanım ko..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Fieldpiece
SRL2K-7 Kızılötesi Kaçak Dedektörü, soğutma ve iklimlendirme profesyonellerinin en küçük sızıntıları bile hızlı şekilde bulmaları için özel olarak tasarlanmıştır.-En son teknoloji kızılötesi sensörü, 10 yıllık sensör ömrüne sahiptir.-3g/yıl'dan daha iyi bir hassasiyet ile ölçüm yapar.-CFC, HFC, HCFC..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Inficon
-Isıtılmış diyot sensör ile çalışmaktadır.-R22-R134A-R404A-R410A-R448A-R507-R32-HFO1234yf-SF6 ve bütün CFC, HCFC, HFC, HFO gazlarıyla çalışmaktadır.-2 adet "D" batarya ile çalışmaktadır.-Otomatik arka plan dengeleme özelliği, değişen arka plan "gürültüsünü" sürekli olarak izlediğinden ve telafi etti..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Marka: Inficon
-Whisper'ın yeni lazer işaretleyicisi ile kaçakları bulmayı kolaylaştırır.-Bir çok sektörde kullanılabilir.-Vakum veya basınç altındaki herhangi bir gazı tespit edebilir.-Soğutucu gaz, Nitrojen, aşınmış yatakların tespiti, pnömatik sistemlerde gaz kaçak tespiti, sıkıştırılmş hava yollarını bulma, va..
0.00TL
Ex Tax:0.00TL
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)