Lanhai Rotary Kompresörler ve Boyard Yatık Tip Kompresörlerin Tek Yetkilik Anlaşması İmzalandı

Geçtiğimiz ay Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. ile Lanhai rotary kompresörler ve Boyard yatık tip kompresörlerin tek yetkilik anlaşması imzalandı.

Espa Soğutma, 2014 Sodex fuarı esnasında standında tanıtımını yaptığı Lanhai-Boyard markalarının tek yetkilisi oldu. Lanhai kompresörler rotary tip klima kompresörleri olarak 7000 Btu den 24000 Btu ye kadar model seçenekleriyle kullanıma sunulmuştur. Lanhai Rotary kompresörler yatık ve dik modelleriyle farklı montaj seçenekleriyle kullanımda kolaylık sağlamaktadır. R407C ve R22 gazı ile çalışmaktadırlar.

Boyard QHD yatık tip kompresörlerde alçak basınç uygulamalarında kullanılmaktadırlar. Kompresörün yatık olması yer sıkıntısı olan bölgelerde kolay kurulum imkanı sağlamaktadır. Kompresör çalışma aralığı 0/-40 gibi bir aralık sağladığından endüstriyel dolap imalatları başta olmak üzere küçük soğuk odalarda dahi tercih sebebi olmaktadır. +65C kondanizasyonda çalışması, aşırı sıcak bölgelerde kompresörün kullanımında bir başka tercih sebebini oluşturmaktadır.

Boyard serisi ürünler 50 – 60Hz lerde çalışmaya uygun modellerinin yanısıra 12-24-48-72V çalışan modelleriyle de tüketicinin kullanımına sunulmuştur.